Вітаємо краснокутських біатлоністів!!!!
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2019/02/51280286_2085927191474831_7954025341926768640_n.jpg)
02 лютого 2019 року у м. Харків на спортивному лижному комплексі «Темп» відбувся перший чемпіонат області з біатлону зі стрільбою з пневматичної зброї. У ньому взяли участь 64 юних біатлоніста з п’яти районів нашого регіону, а також обласного центру. Вони змагалися в двох вікових категоріях.
Вітаємо переможців – вихованців секції біатлону Краснокутської дитячо-юнацької спортивної школи у молодшій віковій групі 2008 року народження і молодше у хлопчиків:
ІІ місце – Кіріл Замурей (Пархомівська ЗОШ, тренер Лісняк С.Д.)
ІІІ місце – Богдан Семенишин (Костянтинівський ліцей, тренер Пономаренко Ю.В.).
У командному заліку перше місце дісталося колективу ЛБК «Фельдман-Екопарк», друге – Вовчанській ДЮСШ і третє – Краснокутській ДЮСШ.
Усі переможці та призери змагань отримали медалі та пам’ятні призи з рук президента Федерації біатлону Харківської області Євгена Савіна, а також провідних харківських біатлоністів, наших земляків Люби Кипяченкової і Олександра Пономаренка, які на цих змаганнях входили в суддівську колегію.